XHTML | CSS
Hosting: Medima.cz
© Alexandra Reli 2021

Co nabízíme

Po vstupním vyšetření doplněném o rentgenové snímky se domluvíme na potřebě a možnostech další léčby, stanoví se léčebný plán. Od začátku je kladen důraz na spolupráci s pacientem co se týče zubní hygieny, pod kontrolou lékaře se pacient naučí o své zuby pečovat. Při léčbě se používá moderní materiály a přístroje, především moderní rentgenový přístroj s nízkou radiační zátěží pro pacienta a speciální přístroje pro opracování a plnění kořenových kanálků.

Po celkové sanaci ústní dutiny — vyléčení kazů a zánětů atd. — je možné se domluvit na dalších zákrocích jako je zhotovení zubních náhrad, bělení zubů, aplikace tzv. zubních šperků — kamínků a podobně.

Součástí zubní pěče je samozřejmě i spolupráce se specialisty jako parodontolog, ortodontista, stomatochirurg, kam v případě potřeby dostane pacient doporučení. Po skončení léčby pacient dochází na pravidelné prohlídky v půlročních intervalech, kdy je průběžně kontrolován stav chrupu a úroveň zubní hygieny.

Cílem je tedy uvést chrup do stavu, kdy dalších zásahů bude potřeba co nejméně. Ošetřujeme pacienty všech věkových kategorií, také malé děti. Vhodný věk pro první návštěvu zubaře je 1-1,5 roku!

V současné době nemůžeme z kapacitních důvodů přijímat nové pacienty.